HAKKIMIZDA

 
Eğitimli ve uzman kadrosu ile uzun süredir sizlere hizmet vermekte olan bir haşere ilaçlama firmasıdır. Firmamız, dünyada haşere ilaçlaması konusunda kullanılan tüm yöntem ve ilaçları yakından takip ederek müşterilerine kaliteli ve kesin çözümlü hizmetler sunmaktadır. Özvadi ilaçlama şirketinin kullanmakta olduğu etkili ve yasal ilaçlar insan sağlığına zararsız ilaçlar olup, şirketimiz bünyesinde çalışan ziraat mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanmaktadır.

Günün her saatinde Kocaeli, İstanbul''un Anadolu ve Avrupa yakasında haşere ilaçlama hizmeti veren Özvadi ilaçlama, müşterilerine kemirgenlerden ve haşerelerden arınmış hijyenik ortamlar sağlamaktadır.

İlaçlama firması olarak daima doğru tekniklerle hareket edilerek kalıcı sonuçlar almanıza olanak sağlamaktadır. Özvadi ilaçlama firması tarafından tercih edilen haşere ilaçlama Dünya Sağlık Örgütleri tarafından onaylanarak yapılan işlemlerin ardından haşere ilaçları ziraat mühendislerinin denetiminden geçmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinde siz değerli müşterilerimize memnuniyetinize önem vererek %100 kalıcı sonuçlar almanızı sağlamaktadır.

Özvadi haşere ilaçlama, restaurantlar ,fabrikalar, oteller, alışveriş merkezleri, gıda fabrikaları ve depolarında hizmet vermek konusunda sürekli genişlemektedir. Özvadi ilaçlama insan sağlığına ve çevre sağlığına zarar vermeyen ilaçlama yöntemi ile uygulama ile raporlama yapmaktadır.